Servis podvozků

Od roku 2009 se zabýváme servisem a úpravou motocyklových podvozků. Získané zkušenosti se závodními podvozky a mnoha jezdci nám dávají jistotu, že Váš podvozek bude v dobrých rukou. Motocykl není auto a často se zapomíná na pravidelný servis podvozku. Tlumičový olej časem ztrácí své vlastnosti a to může být v některých situacích docela nebezpečné. Doporučený interval servisu podvozku se odvíjí od Vašeho motocyklu a stylu jízdy. Při pravidelné jízdě na okruhu by se měl udělat servis podvozku alespoň jednou za sezonu. Patříte li k motorářům upřednostňujícím normální silnice, je tento interval cca 2 roky nebo 25 000km. Tyto servisní intervaly by se měly dodržovat se sériovým i laděným podvozkem.

Naše služba zahrnuje mnohem více než jen výměnu oleje! Bez ohledu na ujeté kilometry dostanete zpět výrobek, který funguje jako nový. Na to se můžete spolehnout. Váš podvozek kompletně rozebereme, vyčistíme všechny díly a provedeme kontrolu opotřebení. Opotřebované nebo poškozené díly vyměníme, přidáme nová těsnění a speciální maziva, znovu naplníme vysoce kvalitním olejem správné viskozity a doplníme dusíkem. Posledním krokem je výstupní kontrola a zkoušení .

Tlumiče vám nastavíme podle vašich požadavků a předáme je s doporučeným základním nastavením.

Orientační ceny servisu

Zadní tlumič – 2 592 Kč (bez DPH) plus cena spotřebního materiálu použitého pro servis (těsnění, olej atd.)

Přední vidlice – 3 500 Kč (bez DPH) plus cena spotřebního materiálu použitého pro servis (těsnění, olej atd.)

Tlumič řízení – 1 125 Kč (bez DPH) plus cena spotřebního materiálu použitého pro servis (těsnění, olej atd.)

V zimním období můžete využít slevy ve výši 15 – 30%. Absolvoval jste kurz Filla Racing Academy a máte naší slevovou kartičku? Pak máte slevu 15% stále. Stejně jako na produkty Eshopu.

V případě zájmu nebo jakýchkoli dotazů nám napište na info@forspeed.cz